BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šventės, per kurias būtina sveikinti vieniem vieni kitus

Šventės – tai tokios nuostabios dienos, per kurias jūs turėsite galimybę pasveikinti savo artimiausius žmones ir draugus su kokia nors labai reikšminga proga. Lietuvoje šventės yra arba valstybinės, arba tradicinės (pagal senovės papročius) arba religinės.

Valstybinės šventės reikalauja susikaupimo ir to, ką mes turime, įvertinimą. Lietuva turi net dvi nepriklausomybės dienas, per kurias lietuviai gali sveikinti vieni kitus ir džiaugtis laisve. Be jokios abejonės, tai yra viena iš gražiausių mūsų šalies švenčių, per kurias vyksta įvairūs koncertai, kiti renginiai. Tad jeigu jūs mylite savo šalį, tai kad ir kur bebūtumėte, nepamirškite savo draugų ir artimųjų pasveikinti su nuostabia švente.

Tautinės šventės, kurios Lietuvoje yra nuo seno švenčiamos pagal papročius yra tokios kaip Žolinės ir Joninės, kurios kilo iš pagonybės laikų. Be jokios abejonės, šios šventės yra labai linksmos, todėl per jas vyksta daugiausiai koncertų. Jeigu norite pasveikinti savo antrąją pusę arba artimą draugą su Joninėmis, tuomet galite nuvykti į koncertą arba kur nors prie gamtos – tai tikrai turėtų būti puiku, kadangi Joninės visuomet yra švenčiamos vasarą.

Religinės šventės, kurios yra švenčiamos Lietuvoje yra susijusios su Kristaus gyvenimu – tai Velykos, kurios pažymi Kristaus prisikėlimą po nukryžiavimo ir Kalėdos, kurios pažymi Kristaus gimtadienį. Abi šios šventės Lietuvoje yra visuomet labai plačiai švenčiamos, tačiau ne visi žmonės iš tikrųjų supranta šventės esmę. Jeigu jūs norite pasveikinti savo antrą pusę su Kalėdomis arba Velykomis, tuomet galite tiesiog praleisti ramiai laiką kartu, paskaityti Bibliją, o Kalėdų rytą vienas kitą pradžiuginti su dovanomis prie eglutės. Be jokios abejonės, Kalėdų eglutė ir Kalėdų senelis yra du labai gerai žinomi ir mieli akiai simboliai, be kurių nepraeina nei vieneri Kalėdų metai.

Taip pat svarbi šventė yra ir Naujieji metai, per kuriuos sveikinimai visuomet yra kupini vilties ir džiaugsmo. Per šventes būkite su artimaisiais ir dalinkitės džiaugsmu, nes laikas praleistas kartu yra geriausia, ką jūs turite.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras